Niebawem premiera nowej kolekcji YCF 2020!

10 lutego 2020

12 lutego 2020 o godzinie 17 światu ukaże się nowa kolekcja minimotocykli od francuskiego producenta YCF.

ZMIANY TECHNICZNE

Marka YCF co roku odświeża przede wszystkim wygląd swoich motocykli, więc pewnie nikogo zaskoczy nowy design kolekcji 2020… no i w sumie dziś wiele więcej powiedzieć nie możemy. Na szczegóły trzeba poczekać do dnia oficjalnej premiery

Nie ma co się spodziewać rewolucji, bo jak wiemy pit bike’i to bardzo proste sprzęty i tak musi pozostać… ale jednak marka YCF konsekwentnie, od kilkunastu lat, szuka nowych rozwiązań by cieszyć swoich klientów lepszym wykonaniem, solidnością i osiągami. Konkurencja nie śpi wiec trzeba się wyróżnić.

W roku 2020 pojawi się sporo drobnych elementów, które zostaną ulepszone i chociaż te detale nie zawsze są widoczne na pierwszy rzut oka, to na pewno zostaną dostrzeżone przez nowych użytkowników przy codziennej eksploatacji.

NOWE CENY

Możemy zdradzić, że zmieni się nieco cennik motocykli. Wbrew ogólnemu trendowi, ceny niektórych modeli spadną! Mile zaskoczeni mogą być zwłaszcza fani modelu FACTORY SP2 150, czy nowi nabywcy BIGY 125 MX i BIGY 150 MX.

TARGI WARSAW MOTORCYCYLE SHOW 2020

Targi motocyklowe, które będą odbywać się w dniach od 6 do 8 marca w podwarszawskim Nadarzynie, na obiekcie Ptak Warsaw Expo, będą pierwszą okazją do tego żeby zobaczyć nowe modele pit bike’ów marki YCF.

W szczególności gratką dla fanów zabawy na asfalcie będzie premiera nowej kolekcji limitowanej SM PL 2020.

Jak zwykle w strefie pit bike pojawią ciekawi goście, a wśród nich młodzi zawodnicy motocrossowi, Dawid Zaremba i Piotr Kajrys, piekielnie szybkie w piachu i na torach asfaltowych Joana Miller i Dominika Orlik, zawodnik i trener MX Karol Kruszyński, reprezentanci wyścigów motocyklowych Marek Szkopek, Daniel Blin, Mateusz Hulewicz, no i oczywiście wschodzące gwiazdy pit bike’owe ze swoimi teamami oraz reprezentanci szkółek, jak choćby Katanka Young Team czy Fabryka Mistrzów.

Zapraszamy do strefy pit bike w pawilonie III, hala D.

Obserwuj nas